Novinky

Začíname :)

larens nutrivi zaciname

Milé zákazníčky a zákazníci, som rada, že ste zavítali na stránky môjho e-shopu. Dovoľte, aby som Vám predstavila švajčiarske prípravky vysokej kvality, s ktorými mám osobné viacročné skúsenosti. Všetky produkty sú založené na prírodnej báze ☘️ a nie sú testované na zvieratách . Som s nimi veľmi spokojná, a tak som sa rozhodla spolupracovať s WellU a prípravky ponúkať aj Vám.

Už sa Vám stalo, že ste si na dovolenke spálili chrbát, alebo ste sa popálili pri príprave jedál v kuchyni ?
Mám pre Vás výborné riešenie Biopeptidové sérum v sprayi – takmer okamžitý účinok – koža nepáli a nevytvorí sa pľuzgier, na toto sérum nedám dopustiť, už bez neho necestujem ani na dovolenku. Dá sa použiť na mnoho spôsobov a ja ho tak aj využívam.

Trápi Vás, že vlasy sú po umyti bez života mdlé a lámavé?
Tak Vám, milé dievčatá, odporúčam po umytí naniesť kondicionér Revital Conditioner ktorý bol pre mňa fantastickým prekvapením. Vlasy po použití už na pohľad pôsobia hebko a poddajne akoby sa do nich vrátil život.

Potrebujete masku na tvár a neviete sa rozhodnúť akú ?
Mne sa osvedčila Coffe Scrub & Mask s úžasnou vôňou kávy, ktorá sa dá využiť dvomi spôsobmi … ako pleťová maska aj ako peeling, keďže obsahuje zrniečka kávy.
Ak chcem použiť ako masku – natriem a nechám pätnásť minút pôsobiť. Ak chcem peeling tela – po troch minútach vymasírujem nanesené miesto kávovými zrniečkami obsiahnutými v maske. Pleť, ruky alebo dekolt ostanú krásne vláčne, vypnuté – maska naviac pôsobí anticelulitídne vďaka obsahu kávových zrniečok.

Potrebujete rýchlo dobre vyzerať? Z vlastných skúseností odporúčam liftingovú masku BIO Renew Tissue Face Mask. Maska mi vždy krásne osvieži, vypne, zregeneruje a doslova prežiari tvár.
Dobré skúsenosti mám aj s micelárnou vodou Micellar Lotion , ktorá aj vďaka koloidnému striebru pôsobí protizápalovo – nedráždi pokožku ani oči, ale priznám sa, mňa zaujala aj svojou vôňou po citrónovej tráve, ktorú mám veľmi rada.

No a keďže už nemám x-dsať obľúbila som si prípravky z rady pre zrelú pleť .. GLA Serum a LIPOCOLL SERUM. Moja pleť je po nich vláčna a oddýchnutá.

Verím, že sa tu u mňa rozhliadnete a vyberiete si ten Váš TOP produkt a teším sa na Vaše skúsenosti, o ktoré sa dúfam, so mnou podelíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *