Logo-Tecna-black
TECNA je talianska prírodná vlasová profi kozmetika. Zrodila sa z lásky a úcty k ľuďom a životnému prostrediu. Je spoločnosťou zaoberajúcou sa v prvom rade krásnymi zdravými vlasmi a zdravou vlasovou pokožkou. Už v samotnom názve nesie synergiu vedy a prírody, pretože vznikol zložením dvoch slov technologia a nature. V neustálom hľadaní najvyššej kvality eliminuje v produktoch ohrozujúce chemikálie a nahrádza ich novými vysokovýkonnými organickými technológiami. Používa biologicky certifikované princípy a zakladá si na kvalite. Využíva rastliny z obnoviteľných plodín, ktoré nevyčerpávajú zdroje planéty. Vyberá biologicky odbúrateľné zložky a zdroje s formuláciami, ktoré majú nízky dopad na životné prostredie. Je inšpirovaná starými liečivými bylinnými prostriedkami. Preto aj pri používaní výrobkov Tecna cítite prírodu, bylinné lúky či orgovánový sad. Pri výbere obalov uprednostňuje ekologické riešenia, lebo príroda je náš je náš najväčší zdroj inšpirácie, a preto sa rozhodla ju rešpektovať.

Certifikácie a ocenenia

Všetky Aromaterapeutické terapie TEABASE získali ocenenie prestížneho centra kozmetológie a farmakológie Univerzity Ferrara. Výrobky sú klinicky testované a 100% bezpečné pre použitie na ľudskej koži.

Žiadny výrobok TECNA nie je testovaný na zvieratách. Rada TEABASE Aromatherapy je vegan produkt.

Spa BIO Enzyme Therapy hľuzovková enzýmová terapia získala certifikát ICEA ECO BIO COSMESI.

ICEA (Instituto per la Certificazione Etice e Ambientale) je taliansky hlavný certifikačný orgán, ktorý kontroluje a certifikuje firmy, ktoré svoje obchodné i výrobné aktivity vykonávajú v súlade s prírodou, dodržiavajú dôstojnosť zamestnancov a chránia práva spotrebiteľov.

Každý žiadateľ o certifikáciu musí spĺňať: zákaz používania umelých prísad výroba bez prítomnosti genetického inžinierstva dodržiavanie prísnych noriem pre produkciu odpadových plynov, odpadu a spotrebu energií výroba a skladovanie produktov musí byť v súlade s prísnymi ekologickými predpismi dostupná kompletná dokumentácia od príjmu surovín, ich spracovanie, skladovanie až po expedíciu konečnému spotrebiteľovi Audit inšpekcií ICEA je vykonávaný v mieste výroby a to niekoľkokrát do roka.

dermatologicamente-testato-universita-ferrara
larens logo

LARENS je moderná značka, ktorá sa špecializuje na boj s kožnými problémami a starnutím. Sú to prvé a jediné kozmeceutiká na svete používajúce spojenie prírodných peptidov a aminokyselín rybieho kolagénu uzavretých do lipozomálneho nosiča, ktorý ich unáša do najhlbších vrstiev kože. Viac ako 70 aktívnych látok vrátane biologicky aktívneho kolagénu, ektoínu, aminokyselín, prírodných vitamínov, olejov a Nutrivi vody predstavuje bezpečnú, neinvazívnu, ale účinnú alternatívu botoxu a výplňových injekcií. Kozmeceutiká pracujú hlboko v koži, a tak neriešia iba prevenciu, ale odstraňujú príčiny kozmetických problémov tým, že ovplyvňujú procesy priamo v koži. Výrazne pokožku omladzujú a prežiarujú aj bez invazívnych zásahov a skalpela.
Základnú zložku kozmeceutík LARENS  tvorí Biopeptide Complex – zdroj prírodných peptidov rybieho kolagénu, získavaných patentovanou metódou a ktorý má blahodárne účinky na pleť. Stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a elastínu v pokožke, vlasoch a nechtoch. Spomaľuje aktivitu enzýmov spôsobujúcich starnutie a tvorbu enzýmov, ktoré spôsobujú zdĺhavé akútne zápaly.
LARENS okrem kozmeceutík bojujúcich proti starnutiu a kozmeceutík ktoré pomáhajú zlepšovať
aknóznu a problematickú pleť, prináša aj radu dekoratívnej kozmetiky LARENS COLOUR.

Biopeptide Complex - formula budúcnosti - najúčinnejší spojenec v spomaľovaní procesu starnutia je základom kozmeceutík Larens.