Logo-Tecna-black
TECNA je talianska prírodná vlasová profi kozmetika. Zrodila sa z lásky a úcty k ľuďom a životnému prostrediu. Je spoločnosťou zaoberajúcou sa v prvom rade krásnymi zdravými vlasmi a zdravou vlasovou pokožkou. Už v samotnom názve nesie synergiu vedy a prírody, pretože vznikol zložením dvoch slov technologia a nature. V neustálom hľadaní najvyššej kvality eliminuje v produktoch ohrozujúce chemikálie a nahrádza ich novými vysokovýkonnými organickými technológiami. Používa biologicky certifikované princípy a zakladá si na kvalite. Využíva rastliny z obnoviteľných plodín, ktoré nevyčerpávajú zdroje planéty. Vyberá biologicky odbúrateľné zložky a zdroje s formuláciami, ktoré majú nízky dopad na životné prostredie. Je inšpirovaná starými liečivými bylinnými prostriedkami. Preto aj pri používaní výrobkov Tecna cítite prírodu, bylinné lúky či orgovánový sad. Pri výbere obalov uprednostňuje ekologické riešenia, lebo príroda je náš je náš najväčší zdroj inšpirácie, a preto sa rozhodla ju rešpektovať.

Certifikácie a ocenenia

Všetky Aromaterapeutické terapie TEABASE získali ocenenie prestížneho centra kozmetológie a farmakológie Univerzity Ferrara. Výrobky sú klinicky testované a 100% bezpečné pre použitie na ľudskej koži.

Žiadny výrobok TECNA nie je testovaný na zvieratách. Rada TEABASE Aromatherapy je vegan produkt.

Spa BIO Enzyme Therapy hľuzovková enzýmová terapia získala certifikát ICEA ECO BIO COSMESI.

ICEA (Instituto per la Certificazione Etice e Ambientale) je taliansky hlavný certifikačný orgán, ktorý kontroluje a certifikuje firmy, ktoré svoje obchodné i výrobné aktivity vykonávajú v súlade s prírodou, dodržiavajú dôstojnosť zamestnancov a chránia práva spotrebiteľov.

Každý žiadateľ o certifikáciu musí spĺňať: zákaz používania umelých prísad výroba bez prítomnosti genetického inžinierstva dodržiavanie prísnych noriem pre produkciu odpadových plynov, odpadu a spotrebu energií výroba a skladovanie produktov musí byť v súlade s prísnymi ekologickými predpismi dostupná kompletná dokumentácia od príjmu surovín, ich spracovanie, skladovanie až po expedíciu konečnému spotrebiteľovi Audit inšpekcií ICEA je vykonávaný v mieste výroby a to niekoľkokrát do roka.

dermatologicamente-testato-universita-ferrara

Bio, udržateľná a vegánska starostlivosť o vlasy v dokonalej súhre s prírodou od roku 1995