lazy

Dobrý deň, vitajte v obchodíku BELEGA, v ktorom ponúkam len kvalitný prírodný tovar.

Ako to všetko začalo?

Vždy som mala rada bylinkové šampóny a masky na vlasy a všetko okolo vlasov. Keď otvoríte obal a zavriete oči, cítite svieži vánok na letnej lúke a keď otvoríte skrinku s tovarom, cítite, ako sa tie krásne vône navzájom miešajú, akoby ste boli na nej – to je čistá radosť.

Pred ôsmimi rokmi som sa zoznámila s produktami TECNA. Bola to láska na prvý pohľad, dotyk, vôňu ….. Prírodné, kvalitné – certifikované produkty pre vlasovú pokožku aj pre samotné vlasy. Najskôr som si tieto produkty vozila pre seba a svoju rodinu, ale potom sa mi oživila v hlave myšlienka na vlastný obchodík a začala som uvažovať o tom, že tieto skvelé produkty budem ponúkať aj Vám, milé ženy a dievčatá, a tak vznikla BELEGA z lásky k vlasom pre malé radosti, ktoré sa časom stanú nevyhnutnými, pretože vlasy sú najkrajšou ozdobou ženy.

TECNA

je vlasová aromaromaterapia.

V neustálom hľadaní najvyššej kvality eliminuje v produktoch ohrozujúce chemikálie a nahrádza ich novými vysokovýkonnými organickými technológiami. Používa biologicky certifikované princípy, rastliny z obnoviteľných plodín, ktoré nevyčerpávajú zdroje planéty a zakladá si na kvalite. Vyberá biologicky odbúrateľné zložky a zdroje s formuláciami, ktoré majú nízky dopad na životné prostredie. Je inšpirovaná starými liečivými bylinnými prostriedkami. Preto aj pri používaní výrobkov Tecna cítite prírodu, bylinné lúky či orgovánový sad. Pri výbere obalov uprednostňuje ekologické riešenia, lebo príroda je náš najväčší zdroj inšpirácie, a preto sa rozhodla ju rešpektovať.

Logo-Tecna-black

V mojom obchodíku nájdete iba výrobky najvyššej kvality prírodného pôvodu, ktoré nie sú testované na zvieratách!

netestovane-na-zvieratach
lazy
dermatologicamente-testato-universita-ferrara

Verím, že si ich obľúbite, tak ako som si ich obľúbila ja. Nech sa páči, vojdite a užite si príjemné chvíle pri nakupovaní.