Novinky

Coffee Scrub & Mask

thermo balm coffee scrub mask

Coffe Scrub & Mask – túto masku som si veľmi obľúbila, lebo má univerzálne použitie. Keď otvoríte kelímok ovanie Vás úžasná, silná vôňa kávy. Maska je na prvý pohľad hnedastá a vidno v nej malé zrniečka. Sú to zrniečka zelenej kávy. Zelená káva je výnimočná v tom, že neprechádza procesom praženia, ta tak si uchováva svoje pôvodné vlastnosti a zloženie. Vďaka tomu Coffe Scrub & Mask obsahuje veľké množstvo kyseliny chlorogénovej, ktorá má silné antioxidačné účinky a polyfenolov, ktoré spomaľujú starnutie pokožky.

20200612 180746 edited

Už v starej Číne vedeli, že kávové zrnká sú najlepším peelingom pre pokožku, že ju zjemnia, zvláčnia a pod ich pôsobením sa stráca pomarančový vzhľad kože. Zrniečka zelenej kávy zakomponované do masky Coffe Scrub & Mask pôsobia pri pravidelnom používaní anticelulitídne a zoštíhľujúco. Kombinácia kyseliny chlorogénovej a kofeínu urýchľuje rozpad tukových buniek a predchádza vzniku celulitídy.
Masku používam dvomi spôsobmi ako klasickú masku na tvár, ktorú po natretí nechám pôsobiť pätnásť minút. Po tejto dobe masku klasicky zmyjem z tváre vlažnou vodou, pričom pri umývaní kávové zrniečka jemne odstránia z pleti aj zbytky odumretej kože. Po použití ostane tvár hladká, jemná a dobre hydratovaná.

 

 

Ak chcem svoju pokožku zjemniť, použijem ako peeling po krátkej dobe pôsobenia zhruba 3-5 minút masírujem kožu na nohách alebo aj rukách krúživým pohybom, čim sa odstránia všetky odumreté čiastočky. Ak je potrebná intenzívna kúra proti celulitíde, odporúča sa na problémové partie naniesť vačšie množstvo masky a zabaliť do potravinovej fólie na 45 minút. V prípade, ak je potrebná intenzívna kúra proti celulitíde, odporúčame aplikovať väčšie množstvo prípravku na problémové partie tela, napr. stehná a zadoček, zabaliť ich do potravinovej fólie a nechať 45 minút pôsobiť. Pre doplnenie rituálu je vhodné po opláchnutí masky aplikovať zamatový balzam Larens Thermo Balm.

kavovy rad exfoliacny a zostihlujuci ritual

Thermo Balm 150ml

vytazky kavy ikona zelena belega 40,95 
Balzam na telo - zoštíhľuje - spevňuje - vyhladzuje - hydratuje - výťažkami zelenej kávy

Na sklade

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *