Novinky

TECNA

lazy

Dnes by som Vám chcela predstaviť značku TECNA. TECNA je talianska značka profesionálnej prírodnej vlasovej kozmetiky, zahŕňajúca šampóny, kondicionéry, laky na vlasy, oleje, farby, rovnako ako špeciálnu radu na farbené a namáhané vlasy, na vlasy vystavené slnečnému žiareniu a radu proti všiam. Je komplexnou starostlivosťou o vlasy a vlasovú pokožku. Výrobky TECNA používam niekoľko rokov a som s nimi nesmierne spokojná, vlastne od kedy ich používam, nekupujem žiadne iné šampóny. Ale a tu je to povestné ale … na slovenskom trhu tieto výrobky zatiaľ nenašli svoje miesto, a tak si ich nosím zo zahraničia. To ma priviedlo k myšlienke rovnako ako pri kozmeceutikách, ponúkať túto kvalitnú značku aj slovenským ženám. TECNA je v prvom rade určená kaderníctvam na komplet SPA ošetrenie, ale to nijako nebráni, aby sme používali tieto kvalitné prírodné výrobky aj doma. Ja osobne som si obľúbila radu TEABASE, ktorá krásne vonia po bylinkách a máte pri umývaní vlasov pocit, že ste priamo na rozkvitnutej lúke. Vyrobky pre domáce použitie by sa dali rozdeliť na tri skupiny, pre pokožku hlavy, pre vlasy a pre pokožku tela.

Linea Teabase Clarifying thumbs 300x300 1TEABASE je rad aromaterapií zložený z 12 éterických olejov a 8 antioxidačných vitamínov, ktoré vyvažujú a tonizujú pokožku hlavy a vlasy, odstraňujú hlavné anomálie a dodávajú im zdravý a lesklý vzhľad. Od prvej aplikácie sa získajú viditeľné a trvalé výsledky, ktoré dokážu v krátkom čase odstrániť nedostatky, ktoré „udusia“ prirodzenú krásu vlasov.
Hlavným éterickým olejom obsiahnutým v produktoch Teabase je čajovníkový olej s mimoriadnymi antiseptickými a germicídnymi vlastnosťami, ktorý je uznávaný ako „prírodný antiseptický olejový germicíd a fungicíd“. Všetky produkty čajovej základne sú charakterizované systémom „aromaterapeutických správ“. Arómy, ktoré obsahuje, stimulujú jedinečné pocity u používateľov, rozširujú sa v prostredí a prospievajú aj v hlavnom dýchacom trakte.
Použité éterické oleje a ich vlastnosti :
1. čajovník – antibakteriálne a fungicídne účinky
2. pomaranč – oxidačné a detoxikačné účinky
3. citrón – baktericídne a astringentné /sťahujúce/ účinky
4. čučoriedky – antiseptické účinky a obnovenie rovnováhy
5. trstina – výživné a posilňujúce účinky
6. javor – posilňujúce a osviežujúce účinky
7. škorica – čistiace účinky na kožu
8. pačuli – regulácia mazu
9. Ylang Ylang – odmasťovacie a upokojujúce účinky
10. tymián – antiseptické účinky
11. pagaštan konský – protizápalové účinky
12. mäta – okysličovanie
Použité antioxidanty vitamínov:

vitamín A – retinol
vitamín B7 – biotín
vitamín B1 – tiamín
vitamín B5 – kyselina pantoténová/ pantenol/
vitamín D – calciferol
vitamín E – tokoferol
vitamín PP – niacín
alantoín – antioxidant

dermatologicamente testato universita ferraraVšetky produtky TEABASE AROMA THERAPY získali uznanie od prestížneho Centra kozmetiky a farmakológie University of Ferrara. Výrobky sú „dermatologicky a klinicky testované“ a 100% bezpečné pre aplikáciu na ľudskú pokožku.

PA-Bio-Enzyme-Therapy-SET-Repair-Professional-TreatmentDalšou radou TECNA je SPA Bio -Enzyme Therapy.
SPA Bio-Enzyme Therapy, je intenzívna výživná kúra pre zosvetlené, dlhé, poškodené a ošetrené vlasy. Rad produktov určených pre profesionálov v starostlivosti o vlasy, ktorý obnovuje prirodzenú krásu zosvetlených a poškodených vlasov a odstraňuje nedokonalosti. Vysoko cenená, vysoko technologická zlúčenina na báze prírodných bio-enzýmov pochádzajúcich z hľuzovky, aktívnych rastlinných zložiek a látok podobných štruktúre, ktoré posilňujú a omladzujú dlhé a namáhané vlasy.
Silný elixír mladosti s mimoriadnymi antioxidačnými vlastnosťami, ktorý uzdravuje a obnovuje vnútornú štruktúru vlasov oslabených chemickými agresiami, posilňuje ich a robí ich odolnejšími. Jeho pôsobenie opravuje vlasové vlákno do hĺbky, obnovuje jeho pevnosť a pružnosť. Tajomstvo zloženia radu SPA Bio-Enzyme Therapy spočíva v použití enzýmu Sod (superoxiddismutáza) obsiahnutého v vzácnych hľuzovkách vďaka dlhému a jemnému extrakčnému procesu, ktorého účinnosť je zaručená technologickým výskumom. predvoj Kozmetologickej fakulty Bolognskej univerzity.
Enzým SOD (superoxiddismutáza) katalyzuje premenu voľného radikálu. Patrí do triedy kovových enzýmov a chemických katalyzátorov, ktoré prirodzene produkuje ľudské telo. Konkrétne predstavujú v tele hlavné antioxidačné obranné enzýmy. Vďaka svojej biologickej úlohe zohráva superoxiddismutáza dôležitú úlohu pri ochrane buniek pred oxidačným poškodením a zápalom.

TEC3NA5821 Preciouskin sacha inchi detergente in schiuma per il corpo1 Poslednými prípravkami, o ktorých by som sa dnes chcela zmieniť je BODY – sem patria predovšetkým rada PRECIOUSKIN a rada CAJEPUT.

Rada PRECIOUSKIN je rada pre pokožku tela. Naša pokožka je najväčší a zároveň najtenší orgán ľudského tela. Jeho funkciou je zakryť a chrániť ostatné orgány tela; má tiež funkciu termoregulácie a prijímania stimulov zvonka (bolesť, tlak atď.). Starostlivosť o pokožku je každodenným záväzkom, ktorý by sme mali vždy rešpektovať, aby sme sa udržali zdravé, mladé a krásne. Tecna sa vždy starala o svet krásy, preto navrhla a sformulovala konkrétne výrobky, ktoré čistia, vyživujú a chránia konkrétne časti tela, pričom rešpektuje svoju Ph. Príroda nám hovorí, že „Sila je v rovnováhe“. V Tecne prijali toto presvedčenie a etablovali sa ako lídri v kozmetickom priemysle už viac ako 20 rokov. Rada pre telo neobsahuje parabény, sírany čo zaručuje, že sa môžu používať na dennej báze. Pre zážitok podobný wellnessu obsahuje esenciálne oleje certifikovaného organického pôvodu.

TEC3NA5812 Cajeput probiotic wash detergente intimo antibatterico 1Rada CAJEPUT je rada intímnych tekutých antibakteriálnych prípravkov na umývanie tela a dezodoračných prípravkov bez parabénov, sulfátov a umelých vôní. Vďaka probiotikám obsiahnutým v rade sú „dobré baktérie“ na vašej pokožke udržiavané a obohatené. Éterické oleje z Cajeputu a čajovníka, ktoré sú vylúhované materskou tinktúrou z nechtíka lekárskeho, sladu a iných byliniek, bojujú proti podráždeniu a zápachom. Výsledkom je jemná denná intímna hygiena, ktorá rešpektuje prirodzenú rovnováhu vášho tela a zaisťuje najvyššiu úctu a starostlivosť o vaše intímne časti tela.

S ďalšími produktami a produktovými radami vás oboznámim na budúce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *