Novinky

Lifting bez skalpela – Liposomal Collagen Complex

larens lipocoll serum lipozomalny kolagen

Liposomal Collagen Complex prvý kolagén na svete zapuzdrený do lipozómu – obsiahnutý v 5 produktoch značky Larens – produkty sú prírodné ☘️, netestované na zvieratách. Liposomal Collagen Complex – výrazne zvyšuje hustotu kože, nasycuje pleť kolagénom, stimuluje regeneračné procesy v koži, redukuje a vyhladzuje vrásky, prináša efekt liftingu, hydratácie a posilnenia pleti. Pri pravidelnom používaní nastáva celkový efekt omladenia bez skalpela.

Ako to vlastne funguje : Aktívnou zložkou kozmeceutík Larens je biopeptidový komplex. Je to spojenie prírodných peptidov a aminokyselín rybieho kolagénu získavaných patentovanou metódou, ktorá sa používa u kozmeceutík Larens ako u prvých a jediných na svete. Liposomálny kolagénový komplex vznikol vsunutím vsunutím biopeptidového komplexu do obalu /lipozomálneho puzdra – malé guľové mechúriky, tvorené tukovou dvojvrstvou/. Prirovnala by som to k semienku, ktoré pod svojou šupkou ukrýva nový život, ale začne klíčiť, až keď sa dostane do zeme. Tak isto, až keď sa častica prípravku dostane do vhodného prostredia, ktorým je koža, vnikne do jej najhlbších vrstiev a začne sa cez obal uvoľnovať a stimulovať v najhlbších vrstvách kože tvorbu kolagénu, a tak pleť vypínať, osviežovať a vytvárať efekt omladenia.

liposomal collagen komplex

Liposomal Collagen Complex nájdete v kozmeceutikách: Lipocoll serum GLA Serum Hydro Balance Face Cream Lifting Face Cream, Dental Day Toothpaste


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *