Nie, nezvykne. Lipocoll svojim zložením nielen prináša lipozomalny kolagénový komplex, ale aj bunky zvané fibroblasty stimuluje k oprave a k tvorbe vlastného kolagénu. Pleť sa obnovuje, zahusťuje, rozjasňuje v celej svoje hrúbke. Nič nepokazíte jeho používaním, ba naopak, aj keď na "mladšiu" pleť má rada Larens aj iné výborné produkty.

Určite doporučujem novinkový ENZYMATICKÝ PEELING so silou 3 enzýmov a dôkladné čistenie pleti umývacím a čistiacim gelom DERMO WASH. Hydratáciu pleti následne zvládne Hydrobalance face cream. Toto je ucelená a systematická starostlivosť, ktorú slečna isto ocení.

Na začiatok odporúčame dermo wash, silver gel, hydrobalance cream, vnútorne revicoll, enzyme complex a vitamín C.

Áno, môže. Ale lepšie mu bude sedieť kombinácia Biopeptidové sérum a Revital Men Face. Revital obsahuje zložku METRIXYL3000, ktorá je vyvinutá priamo pre mužskú pokožku. Používa sa po holení aj ako denný a nočný krém. Naviac krásne vonia.

Áno, keďže tento krém - gél je vytvorený presne na problémy spojené s holením pokožky, aj keď je zaradený do pánskej kozmetiky, nič nebráni v tom, aby ho používali aj ženy na problémové partie na skľudnenie podráždenej pokožky po holení.