presalony belega

Pre profesionálne používanie v salónoch je tu rada LARENS PROFESSIONAL LINE, má oproti prípravkom pre domáce ošetrenie pleti, ktoré sú balené v klasických veľkostiach, väčšie balenia s vyššími koncentráciami aktívnych látok a samozrejme obsahuje aj prípravky, ktoré nie sú pre maloobchodného odberateľa dostupné vôbec. To, že kozmeceutiká LARENS, sú vyrábané v dvoch radách, nesie so sebou veľkú výhodu, že zákazníčka môže po návšteve salónu pokračovať v používaní kozmeceutík LARENS doma, a tak dosiahnuť omnoho lepší výsledný efekt.

Produkty majú PATENTOVANÚ technológiu do r. 2023 na báze prírodných biopeptidov, bioaktívneho kolagénu a NUTRIVI vode. Nie sú testované na zvieratách. V roku 2006 ziskali striebornú medailu na medzinárodnom veľtrhu INOVÁCIÍ, VÝSKUMU A NOVÝCH TECHNOLÓGIÍ Brussels EUREKA, ktorá sa udeľuje len prielomovým vedeckým objavom. Od roku 2015 nepretržite získavajú ceny v oblasti kozmetológie.

presalony belega

Pokiaľ  Vás, milé kozmetičky, masérky, vizážistky a dermatologické poradkyne zaujali kozmeceutiká LARENS a chceli by ste s nimi pracovať vo Vašom salóne, napíšte mi. Obratom Vám zašlem informácie.